Kliendid

Tervitame siinkohal kõiki kliente ja soovime edu ning meeldiva koostöö jätku!

Aastate jooksul on meil õnnestunud koostööd teha väga väga paljude ja omanäoliste tellijatega, paljuski oleme nii mõnegagi koos arenenud ja kasvanud ning paljudel juhtudel on kliendisuhe arenenud edasi partnersuhteks, kus üksteist täielikult usaldades on saavutatud mõlemale poolele tõelist rahuldust pakkuvaid tulemusi.

Me austame ühtviisi kõiki oma kliente, aga mõned meie jaoks eriti harivad ja olulised kogemused tahaks eraldi välja tuua.

Eesti Raudtee AS

EVR_logo

Eesti Raudtee on ettevõte, kes läbi EVR Infra majandab raudtee infrastruktuuriga ja EVR Cargo kaudu korraldab raudteel kaubavedu. Meie väga meeldiv koostöö EVR turva-, läbipääsu- ja videovalvesüsteemide hooldus- ning paigalduspartnerina on kestnud pikka aega. Oleme meile osutatud usalduse eest äärmiselt tänulikud ja püüame oma teenust pakkuda parimal viisil.

Telia AS

Telia on rahvusvahelisse TeliaSonera Gruppi kuuluv Eesti juhtiv telekommunikatsiooniettevõte ja selline taust teeb eriti rõõmsaks, kui mõelda, et nii vägev firma on usaldanud oma turva-, läbipääsu- ja videovalvesüsteemide hoolduse ning paigaldustööd meile. Oleme seesuguse usalduse eest väga tänulikud ja teeme kõik selleks, et pakkuda teenust parimal võimalikul moel.

Kui soovid samuti kogeda üht parimat turul saada olevat hooldus- või paigaldusteenust, siis võta meiega ühendust ja arutame kuidas üks vahva koostöö võiks alguse saada ning tõsiseks partnersuhteks areneda.
» Armand Velgre

Kirjuta meile!