Hooldus

hooldusSalaluxi hooldusteenus on tasemel, sõlmi leping ja veendu selles!

Regulaarne hooldus ja korrasoleku kontroll on vajalik kõikidele tehnosüsteemidele. Ainult nii saab kindel olla, et turvasüsteem või tulekahju häiresüsteem on töökorras ja rakendub just vajalikul hetkel.

Oleme Salaluxis oma hooldusteenust arendanud pikki aastaid ja loonud ettevõttesse eraldi hooldusosakonna. Kvaliteetse hoolduse tagavad meie viis väga kogenud ja pädevat  hooldusspetsialisti, kes tegelevad iga päev korraliste hoolduste ja rikete kõrvaldamisega.

Meil on juurutatud spetsiaalne hooldustööde infosüsteem, mis koostab igaks kalendrikuuks hooldusgraafikud ning aitab kontrollida nende täitmist. Iga hooldusobjekti kohta peetakse elektroonilist hoolduspäevikut, millest on mugav ja kiire teha päringuid objekti ajaloo kohta.

On näha objekti teenindanud isikud, hoolduse läbiviimise ajad, hoolduse käigus teostatud tööd ja vahetatud seadmed, mõõdetud akude mahtuvused jne. Kliendile saab tema järelpärimisel anda operatiivset infot objektil tehtud tööde kohta.

Hoolduslepingu sõlminutele pakume lisaboonusena hinnasoodustust nii seadmete kui paigaldustööde osas süsteemi täiustamisel või laiendamisel.

Enneta tõsisemaid kulusid, sõlmi Salaluxiga hooldusleping!

Detailsem ülevaade allpool:

ATS hooldus

Valvesüsteemi hooldus

Läbipääsusüsteemi hooldus

Videovalve hooldus